Mix-Arena.eu - Gaming Portál

Zdravíme všechny návštěvníky, uživatele a také naše věrné hráče. Ačkoliv jsem myslel, že tohle oznámení snad nikdy psát nebudu, bohužel jsem se spletl. Po téměř 6 letech jsme se rozhodli, že s největší pravděpodobností uzavřeme portál Mix-Arena.eu a ukončíme jeho působení na herní scéně. Důvodů je hned několik. Jedním je nedostatek času majitelů a vedení, druhý problém je finanční stránka a třetí, také docela podstatný důvod je ten, že já sám jako majitel a programátor portálu, nemám čas a už vlastně ani chuť v něčem pokračovat, nebo něco vylepšovat. Ačkoliv jsem vynaložil obrovské úsilí a nevypočitatelné množství času pro vývoj tohoto portálu, ovšem všechno jednoho dne skončí.

Chtěli bychom vám srdečně poděkovat za všechnu podporu už od roku 2015 a i dříve, v hrách CS 1.6, CS:GO, Minecraftu a také všem kteří nás podpořili hraním tu, či zakoupení výhod u nás. Nadarmo to určitě nebylo! Náš portál zažil špatné, ale i velmi dobré časy a asi největším úspěchem pro mě, je překonaná hranice 200 a více hráčů v jednu chvíli. Často náš portál byl motivací pro mnoho ostatních portálů, které se nás snažily napodobit, kopírovat a tak podobně, zacož jsme vlastně i rádi :).

Ovšem pozor, je v plánu nový dlouhodobý projekt, kde máme v plánu Minecraft servery. Máte-li rádi hru Minecraft, doporučujeme sledovat web pro případné nové informace či přesměrování.

[ Oznámení napsáno dne 26.4 v 15:00, 2018 ]

TeamSpeak 3 IP: 81.0.217.180:6718

Mate-li zajem o mody, pluginy ktere zde byly, graficky obsah webu, nebo mate jen dotaz, kontaktujte me na steamu: TheLaoming (STEAM_0:0:121273477)Special thanks go to: Rigi, Pesos, johny original, Armeeh, all donaters, admins and players.

<< CsZoom.eu 2012 | Mix-Arena.eu 2013-2018 >>


Jméno: Heslo: