Mix-Arena.eu - Gaming portál

ÚVOD SERVERY FÓRUM ADMIN TEAM BANLISTY E/VIP VÝHODY Přihlásit se
Steam Group
Mix-Arena.eu
460
ČLENŮ
44
VE HŘE
109
Číst téma
-
Update Zombie Chaos serveru, Novinky, Úpravy
Laoming
Dnes je ten den, kdy konečně na náš server byl nahozen nový Zombie UPDATE! Slyšíte dobře, po více jak roce tu máme další vylepšení a verzi.

i.nahraj.to/f/1TC4.jpg

Nový mod jsme pro vás vylepšili a upravili hratelnost. Naleznete zde i hromadu nových zbraní pro Humany, nové Human classy, nové zombie a jejich možnosti. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na nové mapy.

Pokud někdy byl zombie opravdu skvělý, tak je to právě teď. Doporučujeme před hraním přečíst prvně novinky na serveru. Můžete mód srovnat i oproti Minulému updatu.

Takže jaké změny že nás to vlastně čekají?

Seznam změn je opravdu dlouhý a byl by velmi nepřehledný, proto jsem vytvořil seznam a rozdělil jej na Novinky, úpravy a opravené bugy.

První věc a to je ta, která nejspíš všechny zajímá nejvíce..

Novinky | Přidané věci | Aktualizace

Zobrazit novinky

Úpravy | Změny | Vylepšení

Zobrazit úpravy

Opravené bugy | Chyby | Smazáno | Nebo zrušeno

Zobrazit smazané věci, opravené bugy

Přidané a odstraněné Mapy

Zobrazit nové mapy

Historie zveřejněných Patchů

Patch 0.1 - 22.12/2017

Patch 0.2 - 23.12/2017

Patch 0.3 - 27.12/2017

Patch 0.4 - 29.12/2017

Patch 0.5 - 31.12/2017

Patch 0.6 - 4.1/2018

To by mělo co se týče updatu být všechno. Nyní vyzývám vás hráče, aby jste mi pomohli hledat případné bugy, které se mohou opravit. Chceme přeci, aby byl mod kvalitní a bez chyb, proto každého "Hledače bugů", odměníme ExtraVIP výhodama navždy Smile
Chyby můžete hlásit rovnou do tohoto tématu.

Prosím berte na vědomí, že tohle je pouze beta verze a že budou pravidelně vycházet opravné a vyrovnávací patche.

Chci taky poděkovat hráčům na zombie, že si neustále kupují extravip,
pouze na zombie server už jsme dosáhli přes hodnotu 500 extravip hráčů, což je opravu hodně. Na server jsme kvůli testování nahodili evip zdarma, tak doufám že to na těch pár dní vydržíte. Po novém roce se opět zruší.

Proběhl taky reset levelů! Na nový rok také proběhne reset ranků.

Screeny:
Screen Future Gun

Screen Human shopu

Screen Zombie shopu

Screen Ukazatele bazooky

Screen Supply Boxu

Užívejte nový mod, lao a tým Mix-Areny.
Upravil Laoming dne 04-01-2018 08:37
TOXIC
oooo Super už sa teším ked tie novinky vyskúšam Smile Grin
AlbertWesker
Tá novinka, že keď si last human a pridá ti to 100AB alebo 120 teraz už neviem, je úplná zbytočnosť. Načo je last humanovi armor keď sa mu uberá HP.

Bolo by fajn keby sa za zabitie last humana davali 2 ZP (teraz to nedá ani jeden, lebo sa to neberie ako nakazanie ale ako kill).

Žiadne bugy som ešte neodhalil ale niekedy sa ešte stane, že keď si kupiš motorvku tak ti to prehodí na mg, to sa mi stalo len raz keď som bol lastom Smile

Update cením a všetky novinky. Hra vyzerá byť vyrovnaná ako aj od ZM tak aj od Humanov.

Btw treba ešte vyskúšať tie Leap skoky u vyvolených *Good*
F3AR
Super Smile a hlavně to prostředí, ty zvuky úplně mění cely ten server.

Asi jediná věc co mě vadí, je že ty boxy se spawnuji malo Grin a podle mě je blbost že stara Rail-Gun se jen přejmenovala Grin rovnou bych ji smazal asi. Jinak nemám co vytknout , best of the best.
Kacyz
Po 3 hodinách hraní a testování zbraní jsem se konečně dohrabal k tomuto.

Zbraně:

Začneme Janusem-11 zdá se mi kompletně rozbitá normální DMG je 80-110 se schopností 110 zblízka což se mi zdá na brokovnici dost slabé [ano vím, že se dá kombinovat s Winchesterem, ale já si svoje hodnocení zakládám na zbrani bez vylepšení].

MorpheuS Tato zbraň se mi zdá nejvíce vybalancovaná ze všech má normální DMG a to i u té "radioaktivní střely".

Zombie:

Celkově se mi zdají všechny zombie dobře upravené a jejich staty vybalancované. Spitter se mi zdá možná trošku přebytečný, ale to asi z toho důvodu že moje přesnost je špatná.

Human Classy:

Zatím jsem žádnou nezískal jelikož update je beží necelý den.
Ale zdají se mi celkem dobré [Jakmile je získám napíšu jestli jsou rozbité nebo vybalancované].

Epic věci:

Golden M79 - V pořádku není ani rozbitý zabije zombii na 3-4 střely.
Všechny ostatní zbraně se mi zdají bez problému.

Modely:

Tak jelikož byly přidány převážně nové modely zombií budu spíše komentovat je.

Ghost Zombie - Čekal jsem, že použijete stejný model jako má GS, ale použili jste jiný připadá mi originálně neviděl jsem ho na jiném českém portále.

Healer Zombie - Doufal jsem, že použijete model ze staršího updatu. Ale je to asi z toho důvodu, že vypadá velmi podobně jako Classic Zombie ale i tak bych ho uvítal raději než ten co tam je.

Frost Zombie - Jsem velmi rád, že vidím model který není mumifikovaný faraon, ale zombie který vypadá jako kousek ledu, a proto s ním nemám žádný problém.

Spitter Zombie - Model mi k této zombii sedí identicky, když si představím zombii co zvrací kyselinu představím si tuto.

Co chybí:

Sice je skvělé, že Hannibal nemůže mít Bazooku, ale stále mi vadí že normální hráč nebo Terminátor Bazooku spojenou s motorovou pilou spíše bych povolil, aby mohl mít buď Bazooku nebo Motorovou pilu.

Mapa zm_arctic_fun_2016 by už časem být nahrazena remakem z 2017 až se dokončí, jelikož tato mapa dává stále velké výhody humanum jediná věc která to trošku vybalancovala byla spawn ochrana zombii.

Celkové hodnocení updatu je: 9,4/10.
Je v něm pár nedostatků, které jsem zde zmínil.

Díky za přečtení

S pozdravem

Kácyz
F3AR
Hing napísal:

Healer Zombie - Doufal jsem, že použijete model ze staršího updatu. Ale je to asi z toho důvodu, že vypadá velmi podobně jako Classic Zombie ale i tak bych ho uvítal raději než ten co tam je.

Frost Zombie - Jsem velmi rád, že vidím model který není mumifikovaný faraon, ale zombie který vypadá jako kousek ledu, a proto s ním nemám žádný problém.

Spitter Zombie - Model mi k této zombii sedí identicky, když si představím zombii co zvrací kyselinu představím si tuto.

Hing v dost věcech s tebou souhlasím i nesouhlasím, nebudu psát s čím...ale

ten Healer náhodou jako, ten se mi brutálně líbí tak jako ten frost. Grin A spitter je stejný jako v left4dead
i.nahraj.to/f/1TFs.png
Laoming
Patch 0.1 [22.12/2017]

[+] Janus Gun je silnější o 10% v Classic modu a o 15% v Power modě.
[+] Spear Gun ukazuje nyní počet zbývajících šípů.
[+] Nový příkaz /xp nebo /level, zobrazí kolik vám chybí xp do dalšího levelu.
[+] Zombie mají v bonus věcech na výběr klasických +1000 hp za 50 bodů a nyní i +1500hp za výhodbých 80 bodů.

[-] Odstraněn item Storm Rifle.
[-] Slabší Golden M79 (granátomet) až o 30%.

>> Opravena level zpráva, už se ukazuje pouze u lidí, stejně tak efekt.
>> Upraven spawn rate supply boxů a jejich pozice, nyní se spawnují rychleji. Zároveň boxy už tolik nesvítí a nejdou tolik na první pohled vidět.
>> Odstraněn 1 z efektů nákazy při spawnu, kvůli optimalizaci.
>> Fixnutá Epic bazooka, kterou šlo shodit server.
>> Nemesis má o 400 hp víc na hráče
>> Distance spitterovy schopnosti byl zkrácen/snížen o 10%.
>> Opravené předčastně končící soundtracky během nákazy.

Budoucí patche můžete sledovat přímo v prvním příspěvku na hoře, kde je historie patchů.

Hing napísal:

Co chybí:

Sice je skvělé, že Hannibal nemůže mít Bazooku, ale stále mi vadí že normální hráč nebo Terminátor Bazooku spojenou s motorovou pilou spíše bych povolil, aby mohl mít buď Bazooku nebo Motorovou pilu.

Mapa zm_arctic_fun_2016 by už časem být nahrazena remakem z 2017 až se dokončí, jelikož tato mapa dává stále velké výhody humanum jediná věc která to trošku vybalancovala byla spawn ochrana zombii.

Kácyz

To první je podle mě blbost, no a na mapě se dělá, aktuálně je ve vývoji, děláme ji společně s ackem.
Kacyz
Dobře děkuji za odpověď. *GoodJoobs*
Ale Ak47 Paladin [Storm Rifle] jste odstranit nemuseli jedna z mála Epických pušek, která byla silná.
Laoming
Patch 0.2 [23.12/2017]

>> Nový model a zvuk u RPG Bazooky. RPG Bazooka nyní zapálí všechny živé cíle, které zásah přežijou!
[+] Nová animace u držení RPG 7. Tahle epická bazooka byla slevněna o 1 ZP, nyní stojí 15 ZP (na mapu).
[+] Nyní zombie získávají ZP i za zabití humana. (I nemesis)

[-] Odstraněny některé málo nepoužívané zvuky.

>> Opraveno sčítání levelů na začátku nového kola, přidán efekt podle počtu nasbíraných levelů.
>> První zombie má nyní stejný pohled jako Nemesis.
>> Oslepení u zombie při nakažení prodlouženo o 0.2 sekundy.
>> Nesmrtelnost u zombies při spawnutí prodloužena o 0.1 sekundy.
>> Opraveny waypointy na zm_aztec_infinity, nyní se boti lépe pohybují po mapě a chodí do kempů.
>> Upravena dostupnost nožů za levely.
>> Item "Železná kůže" se přejmenoval na No Slowdown.
Kacyz
Bylo by možné přidat, že jde udělat více jak 1 lvl za kolo?
Př. dám 20 player killu a dostanu jen 1 lvl. Normálně bych měl dostat 2 levely.
Přejděte na fórum:
TeamSpeak 3
ts3
Mix-Arena.eu ^TeamSpeak 3

Napoj se na náš TeamSpeak.
IP: 81.0.217.180:6718
Anketa
Chodíte na náš TeamSpeak 3 server?
Pre hlasovanie sa musíš prihlásiť.

Jsem tam pořád
29%
Ano
22%
Občas
20%
Ne
22%
Preferuji radši discord nebo jiné.
7%
Hlasy: 90
Hlasování vytvořeno dne: 07.02.18
Zobrazit starší ankety
Online mini-chat
Pro přidávání zpráv do chatu musíte být přihlášeni.
19-02-2018 17:54

volá sa gec men boli sme v boxe o on dal to aby zmizli bloky vsetci dva krat skapali
19-02-2018 17:53

Admina na jb je tam retard ktory dáva MFK
19-02-2018 16:52

Lásky tu máte GIVEAWAY <3 https://www.youtu...VlCvOFjdA4
19-02-2018 16:44

left ma rad parky
Poslední přihlášení

Hosti Online3
Registrovaní uživatelé1
Celkem uživatelů3,087
Nejnovější uživatelDavedCZ

Legenda: , Vedení, , Majitel, Cs 1.6 Admin, Hl.SA, CS:GO Admin, Moderátor, Global Admin, TS3 Správce, TS3 Admin, CheatHunter, Grafik, Sponzor,
Partneri