Mix-Arena.eu - Gaming portál

ÚVOD SERVERY FÓRUM ADMIN TEAM BANLISTY E/VIP VÝHODY Přihlásit se
Steam Group
Mix-Arena.eu
450
ČLENOV
3
V HRE
25
Čítať tému
-
[Zamítnuto] Ziadost o TS3 Admina
CzFrajSk
1.Váš vek (min. 15 ) Je mi 16
2.Vaše meno na TS3? CzFrajSk
3.Vaše UID (Unique ID) na TS3 ? hoeWNkWFnhk9qSQSFwE/aYc1JNA=
4.Koľko máte banov na našom portály alebo na TS3? O žádném nevím Smile
5.Koľko máte odohraných dní alebo aktivitu na TS3? Su tam každý den. Ale přesně nevím
6.Niečo o Vás (min 30. slov ) Ahoj jmenuji se Marek a pocházím z Jižní Moravy . Studuji Střední Školu řemesel a služeb v Moravských Budějovicích obor Mechanik seřizovač . Mezi moje koníčky patří jízda na kole a hraní PC games . Ve svém volném čase většinou su na MC a TS ale i na C.S 1.6 a dalších hrách.
7.Ako ovládate gramatiku v %? 80%
8. Máte skúsenosti s Adminovaním ? Ano mám ,už jsem párkrát byl .
9.Prečo by ste mali by? vy admin? (kľudne sa rozpíšte Smile ) Rád pomáhám lidem na TS a chtěl bych jim pomáhat i nadále a víc . Baví mne to a rad podpořím i portál.
10. Vlastníte E/VIP? Prispeli ste niekedy na náš server niečím? VIP na MC serveru .
12. Od koho máte odoporučanie na náš portál? (kamaráti, web, skype, steam, fb group) Od svého spolužáka ze třídy s kterým jsme tu hrávali před Wipem.
13. Ste schopný, podporovať portál prinesením nových hráčov na servery? Ano jsu schopný.
Upravil PureHeroine dňa 13-10-2017 12:47

lordstyles
Vůbec tě neznám nevím co si o tobě myslet neviděl jsem tě mockrát, ale nechám to na ostatních adminech a jejich vyjádření, možná mě přesvědčí a změním názor zatím ale NE

NeXuS
Ako napísal lord. Ale ja nepíšem ani ANO ani NIE. Nechám to na Adminoch alebo na Správcoch Smile

F_las_H
Na TS ťa vidím ale nie tak často. Trochu ťa poznám ale nie moc dobre. Nechávam na správcoch/vedení.

PureHeroine
Vzhledem k vyjádření ostatních adminů se tato žádost zamítá

Prejdite na fórum:
TeamSpeak 3
ts3
Mix-Arena.eu ^TeamSpeak 3

Přijď si pokecat na náš ts3 server.
IP: 81.0.217.180:6718
Online mini-chat
Pro přidávání zpráv do chatu musíte být přihlášeni.
16-12-2017 22:53

posielam *Kappa*
16-12-2017 22:40

Send nudes a možna příjdu *Kappa*
16-12-2017 20:38

Nikto na jb pome to oživiť Sad
16-12-2017 20:10

niekde nastala chyba *Kappa*
16-12-2017 20:05

njn, ale už je 20:05 :XX
Poslední přihlášení

Hostí Online3
Užívateľov Online0
Registrovaní užívatelia2,933
Najnovší užívateľSuPrEmE

Legenda: Vedení, Majitel, Cs 1.6 Admin, Hl.SA, CS:GO Admin, Moderátor, Global Admin, TS3 Správce, TS3 Admin, CheatHunter, Grafik, MC A-Team, MC Správce, Sponzor,
Hlasovanie + odmena
czech-craft.eu - Hlasuj pro náš server
Partneri