Mix-Arena.eu - Gaming portál

ÚVOD SERVERY FÓRUM ADMIN TEAM BANLISTY E/VIP VÝHODY Přihlásit se
Steam Group
Mix-Arena.eu
450
ČLENOV
3
V HRE
25
Čítať tému
-
[Přijat] Žiadosť o práva na TeamSpeak 3 Admina
Wyzard
1.Váš vek (min. 15 ): 16
2.Vaše meno na TS3?: *Wyzard*
3.Vaše UID (Unique ID) na TS3 ?: fnXUXNimgnQotCHVGmr0sTO0MTU=
4.Koľko máte banov na našom portály alebo na TS3?: O žiadnom bane neviem
5.Koľko máte odohraných dní alebo aktivitu na TS3?: Tak to neviem presne ale tak som tam každý deň
6.Niečo o Vás (min 30. slov ): Tak pochádzam zo Slovenska konkrétne z východu. Navštevujem strednú školu v obore mechanik hasičskej techniky. Moje záľuby sú jazdenie na štvorkolkách,turistika atp. Ale tiež aj hranie hier, a mnoho iného.
7.Ako ovládate gramatiku v %?: tak tých 80 % určite
8. Máte skúsenosti s Adminovaním ? áno mám bol som už pár krát adminom
9.Prečo by ste mali by? vy admin? (kľudne sa rozpíšte Smile ): No tak hlavne to je z dôvodu že chcem pomôcť hráčom ak budu niečo potrebovať a hlavne im vyjsť v ústrety s akoukoľvek požiadavkou. Som tam každý deň a preto by som sa aj chcel stať adminom.
10. Vlastníte E/VIP? Prispeli ste niekedy na náš server niečím?: Áno mam EVIP na ts
11. Máte odporúčanie od nejakého z adminov, ak áno od ktorého? (nie je povinné) Ani nie Sad story
12. Od koho máte odoporučanie na náš portál? (kamaráti, web, skype, steam, fb group) No tak ja už som tu začal hrávať trošku dávnejšie a dozvedel som sa o portále od kamarátov
13. Ste schopný, podporovať portál prinesením nových hráčov na servery? Áno určite som.
Upravil PureHeroine dňa 13-10-2017 12:49

NeXuS
*Ano*

+Aktivita na TS
+Poznám ťa

Dáme zase duet niekedy Grin

Pesos1337
*Ano*

lordstyles
Nechci srovnávat tsko s cskem, ale udělal jsem si takový obrázek sorry ale kvůli toho ti dávám NE
Upravil lordstyles dňa 12-10-2017 12:12

F_las_H
Za mňa máš NIE.Aktivita nie je úplne najlepšia. +Na cs máš strašne malú aktivitu a neviem si predstaviť ako by si stíhal aj TS aj cs s takou aktivitou akú máš.

Wyzard
Chlapi na TS som aktívny dosť som tam každý deň v priemere 6 hodín minimálne a ja osobne si myslím že csko je úplne iná parketa tak že tu sa cs nemá ani riešiť ale okej. A ďakujem za vaše odpovede
A tiež Flash u teba a s tvojou aktivitou by som radšej pomlčal no.
A Lord a pre budúcnosť si z toho obrázky nerob pretože to sú veľmi odlišné obrázky.
Upravil Wyzard dňa 12-10-2017 15:59

F_las_H
Ja mám aktivitu v poriadku...

TOXIC
Nebudu se vyjadřovat kam nemám nebo mi bude omezen přístup na web.

PureHeroine
Máš 2x ano & 2x ne tudíž nerozhodně a vzhledem k tomu že nikdo jiný za tu dobu co tu máš žádost nežádal nebo neuspěl lépe než ty tak jsi přijat na zkoušku.
*Lock*

Prejdite na fórum:
TeamSpeak 3
ts3
Mix-Arena.eu ^TeamSpeak 3

Přijď si pokecat na náš ts3 server.
IP: 81.0.217.180:6718
Online mini-chat
Pro přidávání zpráv do chatu musíte být přihlášeni.
16-12-2017 22:53

posielam *Kappa*
16-12-2017 22:40

Send nudes a možna příjdu *Kappa*
16-12-2017 20:38

Nikto na jb pome to oživiť Sad
16-12-2017 20:10

niekde nastala chyba *Kappa*
16-12-2017 20:05

njn, ale už je 20:05 :XX
Poslední přihlášení

Hostí Online2
Užívateľov Online0
Registrovaní užívatelia2,933
Najnovší užívateľSuPrEmE

Legenda: Vedení, Majitel, Cs 1.6 Admin, Hl.SA, CS:GO Admin, Moderátor, Global Admin, TS3 Správce, TS3 Admin, CheatHunter, Grafik, MC A-Team, MC Správce, Sponzor,
Hlasovanie + odmena
czech-craft.eu - Hlasuj pro náš server
Partneri