Mix-Arena.eu - Gaming portál

ÚVOD SERVERY FÓRUM ADMIN TEAM BANLISTY E/VIP VÝHODY Přihlásit se
Steam Group
Mix-Arena.eu
450
ČLENOV
3
V HRE
22
Čítať tému
-
[Prijatý] Žádost o správce ts3
PureHeroine
1.Váš vek (min. 15 ) - 19 let
2.Vaše meno na TS3? - pureheroine
3.Vaše UID (Unique ID) na TS3 ? - kBiozBbT2tGkD5S5gXmoMcRFhgU=
4.Koľko máte banov na našom portály alebo na TS3? - Žádný ban nemám
5.Koľko máte odohraných dní alebo aktivitu na TS3? za 3 měsíce sem nevynechal ani jeden den na ts Grin takže aktivita je podle mě dobrá Grin
6.Niečo o Vás (min 30. slov ) Tak čaute jmenuju se Roman je mi 19 let a sem z takovýho malýho městečka na severu čech a jsem docela nolifer protože furt sedím u pc(ps.je to zkopírované ze staré žádosti protože se od té doby nic nezměnilo Grin)
7.Ako ovládate gramatiku v %? 80%
8. Máte skúsenosti s Adminovaním ? Ano měl jsem i vlastní ts takže umím i s permissema ale zkušený tak jako byl předešlí správce(lucker) nejsem ale nevidím problém v tom se něco doučit.
9.Prečo by ste mali by? vy admin? - Protože jsem na tsku denně 12hodin a tak bych měl čas a mohl řešit hráčské problemy , vytváření roomek a věci ohledně ts.
10. Vlastníte E/VIP? Prispeli ste niekedy na náš server niečím? - Ano nakoupil sem Evipka zhruba za 800(32e + -)
12. Od koho máte odoporučanie na náš portál? (kamaráti, web, skype, steam, fb group) - Našel sem vás sám přes nonsteam
13. Ste schopný, podporovať portál prinesením nových hráčov na servery? - Ano myslím si že by v tom nebyl problem.
Upravil J3zZuSs dňa 10-10-2017 19:08

NeXuS
*Ano*

PS: Nefetuj toľko xD

lordstyles
Prostě super člověk, super admin, je sním dobré hrát, poradí když něco potřebuju a takového člověka sem už dlouho nepoznal Grin. Mám sve mrože rád a prostě se tu hodí, je aktivní, pořád tu je a pomahá se vším, takže já myslím že to je jasné že 100% *Ano*
PS:máš hezký avatar na tsku, brašna nebrašna *GoodPost*

PureHeroine
Nexus to je moje součást života Grin Grin a díky moc oboum Grin brašna nebrašna Grin

Pesos1337
Polož tu brašnu! *Ano*

J3zZuSs
Na skúšku PRO.

Prejdite na fórum:
TeamSpeak 3
ts3
Mix-Arena.eu ^TeamSpeak 3

Přijď si pokecat na náš ts3 server.
IP: 81.0.217.180:6718
Online mini-chat
Pro přidávání zpráv do chatu musíte být přihlášeni.
16-12-2017 22:53

posielam *Kappa*
16-12-2017 22:40

Send nudes a možna příjdu *Kappa*
16-12-2017 20:38

Nikto na jb pome to oživiť Sad
16-12-2017 20:10

niekde nastala chyba *Kappa*
16-12-2017 20:05

njn, ale už je 20:05 :XX
Poslední přihlášení

Hostí Online2
Užívateľov Online0
Registrovaní užívatelia2,933
Najnovší užívateľSuPrEmE

Legenda: Vedení, Majitel, Cs 1.6 Admin, Hl.SA, CS:GO Admin, Moderátor, Global Admin, TS3 Správce, TS3 Admin, CheatHunter, Grafik, MC A-Team, MC Správce, Sponzor,
Hlasovanie + odmena
czech-craft.eu - Hlasuj pro náš server
Partneri