Mix-Arena.eu - Gaming portál

ÚVOD SERVERY FÓRUM ADMIN TEAM BANLISTY E/VIP VÝHODY Přihlásit se
Steam Group
Mix-Arena.eu
450
ČLENOV
3
V HRE
22
Čítať tému
-
[*P] zm_arctic_fun_2k17 (beta)
acko
1)
Názov mapy:
zm_arctic_fun_2k17

2)
Autor:
acko

3)
Pre aký mód je mapa vytvorená:
Zombie Chaos

4)
Download, screeny mapy:
zm_arctic_fun_2k17_beta

5)
Vlastné textury, súbory atp.:
Modely, pribalene a zapisane v res subore

6)
Popis mapy:
Mapa, ktora mi dala najviac zabrat zo vsetkych map. Grin Mapa je prestavana, lebo sa mi nechcelo pracovat s tolkymi chybami. Hlavne na zmenach je, ze je camperska cast strechy uzatvorena. Potom je opravene mnozstvo bugov, optimalizacia, lepsie upravene textury. Mapa je v beta verzii, takze prosim hlaste mi bugy do prispevku, dikec Wink
(ukazka maleho secretu: dl)

F3AR
No tak první cg k mapě, musela dát práci fakt Grin

Plusy

1 Realističtější než 2016 verze.
2 Zablokovaná střecha, konečně se tam nebude kempit.
3 Líbí se mi prostředí mapy a zpracování textur Grin.
4 Je super že ten spodní kemp jak jsou spawny není průchozí z obou stran, jak tomu je na druhé mapě Grin.

Mínusy a bugy

1Tu je strašně divné,
že když jdu po střeše tak vidím tu místnost předemnou...jako bych měl WH Grin a to není jen tu, je to i na druhém konci střechy jak je ten velký kemp, taky tam vidím pod budovu jakoby.
i.nahraj.to/f/1PpC.png

2 Ty bedny nahoře jsou strašně divná blokáda na průchod sřechy, vapadá to divně fakt Grin..a ta místnost s tím rozbitým sklem, zevnitř jde vidět jeden kus skla neviditelně,
jakoby tam nebyl (ten největší úplně nalevo z pohleu obrázku). i.nahraj.to/f/1Prg.png

3 Nesedí ti textury,
z jedné strany jsou takové a z jedné takové,
je to divné Grin...a zároveň by chtělo zablokovat ty kusy dřeva,
na kterých stojím na tomto screenu.
i.nahraj.to/f/1Prk.png

4 Ty textury jsou divné a přijdou mi rozmazané (ty šedé).i.nahraj.to/f/1Prl.png

5 Pak ty prázdné místnosti, nevyužitý prostor a hlavně není tam mix logo, což na laově mapě se mi líbí v tom středu mapy Grin !

PS: můžu ti radit i mimo steam jak vidíš *Kappa*

acko
1)
ten bug sa neda asi neda nijako opravit, je to cskom.. podobny jav je aj v 2016ke, vidno plno do zbrojnici..

2) to je tiez zatim take, aby to nebola random bariera Grin uz mam nahradu, priehladnost opravena

3) neviem co myslis s tymi texturami Grin tu barieru som zabudol "zabezpecit", diky za pripomenutie Grin

4) upravene

5) to je tym, ze sa mi nechce spravit campy, aj ked bol moj ciel prve prestavat mapu, a potom pridavat/upravovat vlastne veci Grin

Ruzaki
V čem se tato mapa liší od předchozí verze, krom nových textur? Stará verze mi nijak nevadí, stačilo dát pryč tu střechu (aby tam nikdo nemohl) a hotovo. To je snad jediná ZÁSADNÍ chyba mapy.

acko
hlavny zamer verzii 2017 bol vyrovnat sily humanov a zombie, potom opravit/dokoncit zle campy, uzatvorit strechu, + dalo sa bugnut do dvoch miestnosti

F3AR
acko kdy bude mapa na serveru? *HaHa*

acko
uvidime ako sa mi bude chciet, hammer som nezapol nieco cez dva mesiace, asi vypustim zdrojove subory na povrch :v

Hing
Mapa není špatná hlavní důvod proč je to lepší je, že ty kostičkované černé věci se nemůžou dostat nahoru.

lynx
Neviem čo je umenie na tom, dekompilovať cudzie mapy a vydávať ich za svoje, alebo ich nazvať remakom. A taký človek robí "mapera" pre gshit a aj tu, už ani niektorí ludia nemajú rozum, smutné.

PureHeroine
lynx napsal:

Neviem čo je umenie na tom, dekompilovať cudzie mapy a vydávať ich za svoje, alebo ich nazvať remakom. A taký človek robí "mapera" pre gshit a aj tu, už ani niektorí ludia nemajú rozum, smutné.

+1 xd acko odpad

Prejdite na fórum:
TeamSpeak 3
ts3
Mix-Arena.eu ^TeamSpeak 3

Přijď si pokecat na náš ts3 server.
IP: 81.0.217.180:6718
Online mini-chat
Pro přidávání zpráv do chatu musíte být přihlášeni.
16-12-2017 22:53

posielam *Kappa*
16-12-2017 22:40

Send nudes a možna příjdu *Kappa*
16-12-2017 20:38

Nikto na jb pome to oživiť Sad
16-12-2017 20:10

niekde nastala chyba *Kappa*
16-12-2017 20:05

njn, ale už je 20:05 :XX
Poslední přihlášení

Hostí Online2
Užívateľov Online0
Registrovaní užívatelia2,933
Najnovší užívateľSuPrEmE

Legenda: Vedení, Majitel, Cs 1.6 Admin, Hl.SA, CS:GO Admin, Moderátor, Global Admin, TS3 Správce, TS3 Admin, CheatHunter, Grafik, MC A-Team, MC Správce, Sponzor,
Hlasovanie + odmena
czech-craft.eu - Hlasuj pro náš server
Partneri