Mix-Arena.eu - Gaming portál

ÚVOD SERVERY FÓRUM NÁŠ TEAM BANLISTY E/VIP AKTIVACE Přihlásit se
Steam Group
Mix-Arena.eu
429
ČLENOV
6
V HRE
24
Přečíst téma
-
[*P] zm_arctic_fun_2k17 (beta)
acko
1)
Názov mapy:
zm_arctic_fun_2k17

2)
Autor:
acko

3)
Pre aký mód je mapa vytvorená:
Zombie Chaos

4)
Download, screeny mapy:
zm_arctic_fun_2k17_beta

5)
Vlastné textury, súbory atp.:
Modely, pribalene a zapisane v res subore

6)
Popis mapy:
Mapa, ktora mi dala najviac zabrat zo vsetkych map. Grin Mapa je prestavana, lebo sa mi nechcelo pracovat s tolkymi chybami. Hlavne na zmenach je, ze je camperska cast strechy uzatvorena. Potom je opravene mnozstvo bugov, optimalizacia, lepsie upravene textury. Mapa je v beta verzii, takze prosim hlaste mi bugy do prispevku, dikec Wink
(ukazka maleho secretu: dl)

F3AR
No tak první cg k mapě, musela dát práci fakt Grin

Plusy

1 Realističtější než 2016 verze.
2 Zablokovaná střecha, konečně se tam nebude kempit.
3 Líbí se mi prostředí mapy a zpracování textur Grin.
4 Je super že ten spodní kemp jak jsou spawny není průchozí z obou stran, jak tomu je na druhé mapě Grin.

Mínusy a bugy

1Tu je strašně divné,
že když jdu po střeše tak vidím tu místnost předemnou...jako bych měl WH Grin a to není jen tu, je to i na druhém konci střechy jak je ten velký kemp, taky tam vidím pod budovu jakoby.
i.nahraj.to/f/1PpC.png

2 Ty bedny nahoře jsou strašně divná blokáda na průchod sřechy, vapadá to divně fakt Grin..a ta místnost s tím rozbitým sklem, zevnitř jde vidět jeden kus skla neviditelně,
jakoby tam nebyl (ten největší úplně nalevo z pohleu obrázku). i.nahraj.to/f/1Prg.png

3 Nesedí ti textury,
z jedné strany jsou takové a z jedné takové,
je to divné Grin...a zároveň by chtělo zablokovat ty kusy dřeva,
na kterých stojím na tomto screenu.
i.nahraj.to/f/1Prk.png

4 Ty textury jsou divné a přijdou mi rozmazané (ty šedé).i.nahraj.to/f/1Prl.png

5 Pak ty prázdné místnosti, nevyužitý prostor a hlavně není tam mix logo, což na laově mapě se mi líbí v tom středu mapy Grin !

PS: můžu ti radit i mimo steam jak vidíš *Kappa*

acko
1)
ten bug sa neda asi neda nijako opravit, je to cskom.. podobny jav je aj v 2016ke, vidno plno do zbrojnici..

2) to je tiez zatim take, aby to nebola random bariera Grin uz mam nahradu, priehladnost opravena

3) neviem co myslis s tymi texturami Grin tu barieru som zabudol "zabezpecit", diky za pripomenutie Grin

4) upravene

5) to je tym, ze sa mi nechce spravit campy, aj ked bol moj ciel prve prestavat mapu, a potom pridavat/upravovat vlastne veci Grin

Ruzaki
V čem se tato mapa liší od předchozí verze, krom nových textur? Stará verze mi nijak nevadí, stačilo dát pryč tu střechu (aby tam nikdo nemohl) a hotovo. To je snad jediná ZÁSADNÍ chyba mapy.

acko
hlavny zamer verzii 2017 bol vyrovnat sily humanov a zombie, potom opravit/dokoncit zle campy, uzatvorit strechu, + dalo sa bugnut do dvoch miestnosti

Přejít na fórum:
TeamSpeak 3
ts3
Mix-Arena.eu | TeamSpeak 3
IP: 81.0.217.180:6718

Príď si pokecat na náš Teamspeak.
Online mini-chat
Pre pridávanie správ musíte byť prihlásený.
21-10-2017 21:37

Přesně ták *Bublees** Joaquin na Snow.
21-10-2017 21:35

namiesto toho publicu by sa skor snow hodil, a tam mi mozte admina hned hodit aj *Bublees** *hahoo*
21-10-2017 21:05

Okamura na hrad !!!! chci japonce Smile
21-10-2017 20:44

Ta už upadla ale dávno *Kappa*
21-10-2017 20:41

CS 1.6 upadá jako moje inteligence.
Poslední přihlášení

Hosti Online2
Uživatelé Online0
Registrovaní užívatelé2,867
Nejnovější uživatelMlejnas

Legenda: Vedení, Administrátor, Cs 1.6 Admin, Hl.SA, CS:GO Admin, Moderátor, Maper, TS3 Správce, CheatHunter, AT Minecraft, Sponzor,
Partneři
tvorbamap.cz - Komunita o tvorbě map

nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů

X-Sector - Gather
Hlasování a odměna
czech-craft.eu - Hlasuj pro náš server
FB - ServerListSteam SkupinaTS3MCTOPlist