Mix-Arena.eu - Gaming portál

ÚVOD SERVERY FÓRUM ADMIN TEAM BANLIST VIP AKTIVACE Přihlásit se
Steam Group
Mix-Arena.eu
365
ČLENOV
28
V HRE
69
Přečíst téma
-
[Zamietnuté] Žiadosť o práva na TeamSpeak 3
Tynikdy
1.Váš vek : 16

2.Vaše meno na TS3? : Tynikdy

3.Vaše UID (Unique ID) na TS3 ? : 5o+JgOrIxrItpMW55m0nhXED4jk=

4.Koľko máte banov na našom portály alebo na TS3? : Žádný Smile

5.Koľko máte odohraných dní alebo aktivitu na TS3? : Tak to netuším, ale když mám čas, nebo když zapnu pc zapínam i Ts takže se dá říct že furt

6.Niečo o Vás (min 30. slov ) : Jemnuji se Saša. Ano pocházím z jiné země než z Česka narodil jsem se na Ukrajině kde jsem žil do svých 4 let. Od 4 jsem se přestěhoval do Česka. Jsem z Třebíče (Vysocčina). Mým koníčkej je fotbal kterej hraju už 10 let. Na počítači jsem +- 5 hodin denně když nemám hodně školy. Rád pomáhám lidem a jsem hodně komunikativní člověk Smile

7.Ako ovládate gramatiku v %? : Nevím jak to vyjadřít v %, ale ovládám Smile

8. Máte skúsenosti s Adminovaním ? : Ano mám byl jsem adminem i tady na Ts potom se vyskytl problém a na pc jsem neměl absolutně čas.

9.Prečo by ste mali by? vy admin? : Chtěl bych pomoct jak na TS tak i hráčům Smile

10. Vlastníte E/VIP? Prispeli ste niekedy na náš server niečím? : Vlastním na Ts3 a do budoucna si koupím i na servrech Smile

11. Máte odporúčanie od nejakého z adminov, ak áno od ktorého? (nie je povinné) : Ne.

12. Od koho máte odoporučanie na náš portál? (kamaráti, web, skype, steam, fb group) : Na portál jsem přišel sám Smile

13. Ste schopný, podporovať portál prinesením nových hráčov na servery? : Myslím si že ano Smile

F_las_H
Pokiaľ viem tak je nábor uzatvorený.
Admin Knife
Admin JailBreak

media.giphy.com/media/5ioDA5iwuw50c/giphy.gif

Leeo
Nábor je uzavřený. Teda si to tak myslím Grin

LuCkerkoo
Nábor uzatvorený *Lock*

Přejít na fórum:
TeamSpeak 3
ts3
Mix-Arena.eu | TeamSpeak 3
IP: ts.mix-arena.eu
Online mini-chat
Pre pridávanie správ musíte byť prihlásený.
28-06-2017 15:54

Ačko co čekaš od 14 letýho ytbera?
28-06-2017 15:21

Co furt já stále.. Grin
28-06-2017 15:18

No ono to taky není hned ta aktivace Grin musíš počkat na někoho kdo to aktivuje, asi deagle nebo johny , fakt nevím
28-06-2017 15:16

caute chcem sa spytat vcera som si kupil za 8€ evip na vsech serveroch ale nejdu tak co s tym
28-06-2017 13:52

https://www.youtu...eWzOtLQfeg https://www.youtu...1qvSvJnkQg , tie dva si radšej zmazal
Poslední přihlášení

Hosti Online5
Užívaté Online0
Registrovaní užívatelé2,642
Nejnovější uživatelCefgil

Legenda: Vedenie, Administrátor, Cs 1.6 Admini, Hl.SA, CS:GO Admin, Moderátor, Maper, TS3 Správce, CheatHunter, AT Minecraft,
Partneři

nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů tvorbamap.cz - Komunita o tvorbě map
CzechCraftTOPlist