Mix-Arena.eu - Gaming portál

ÚVOD SERVERY FÓRUM ADMIN TEAM BANLIST VIP AKTIVACE Přihlásit se
Steam Group
Mix-Arena.eu
365
ČLENOV
30
V HRE
71
Přečíst téma
-
[Vyřešené] Žádost o UNBAN
NTBSpajk
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Twixy.
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : AtSu
[AMXBans] Reason : ' Cheater '
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Mix-Arena.Eu
[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_0 : 0 : 359027903 '
[AMXBans] Your IP : ' 80.250.30.197 '
[AMXBans] ===============================================

Dobrý den. Chtěl bych požádat o unban na vašich serverech. Nereším to, že jsem nikdy nick AtSu neměl, ale chtěl bych ho z důvodu, že jsem si pořídil steam csko a chtěl bych hrát na vašich serverech. Můj steam : spajk ⚔. Buddu rád, když si budu moct u Vás zahrát Smile.

Quatro
Ban je udelený adminom Twixi ktorý tu už není a ako vážne si všimneš teraz že máš permu a ban si dostal 17.3 takže demo asi nebude Prosíím Váš všimajte si skorej bany takže zbytočne si si žiadal o UB aspoň podla mna uvidime čo napíšu ostatný

acko
Admin Twixy tu práva nemá už asi dva týždne, takže pravdepodobne by si mal dostať unban, ale neviem, ako to tu s unbanmi chodí, ak admin tu nieje

F_las_H
Quatro napsal:

Ban je udelený adminom Twixi ktorý tu už není a ako vážne si všimneš teraz že máš permu a ban si dostal 17.3 takže demo asi nebude Prosíím Váš všimajte si skorej bany takže zbytočne si si žiadal o UB aspoň podla mna uvidime čo napíšu ostatný

Súhlasím som za ponechanie banu.
Upravil F_las_H dňa 17-06-2017 12:19
Admin Knife
Admin JailBreak

media.giphy.com/media/5ioDA5iwuw50c/giphy.gif

Quatro
acko Daný admin by BAN nedal zbytočne ja by som nedával UB a je dosť pozde že si to šimol iba teraz jeden si tu žiadal tiež o UB a všimol si to dosť pozde a UB nedostal Takže som za to aby UB nedostal

PiddLou
Admini musí u sebe držet demo nejdéle 3 dny.. Pokud daný hráč nepožádá o UB do 3 dnů, tak Ub nedostane.. Protože my můžem za to, že si daný hráč nepožádal o UB dřív.
Mix - Arena.eu | HL.Server Admin - DeathRun
Mix - Arena.eu | Global Admin
Mix - Arena.eu | TeamSpeak3 - Admin

steam.mmosvc.com/76561198362402557/v1.png

acko
Mením názor, som za ponechanie banu. Smile

PalinkoReset
Oprava admin je povinny uchovat demo 48hodin. Podla mna zbytocne zalozena tema.
“ONE SHOT, ONE KILL, ONE OPPORTUNITY - NOTHING ELSE”

Wladimir Klitchko

Leeo
Napiš mi sem tvoje SID prosimta.

Leeo
asi nadalej nestojíš o UB..
*Lock*

Přejít na fórum:
TeamSpeak 3
ts3
Mix-Arena.eu | TeamSpeak 3
IP: ts.mix-arena.eu
Online mini-chat
Pre pridávanie správ musíte byť prihlásený.
28-06-2017 15:54

Ačko co čekaš od 14 letýho ytbera?
28-06-2017 15:21

Co furt já stále.. Grin
28-06-2017 15:18

No ono to taky není hned ta aktivace Grin musíš počkat na někoho kdo to aktivuje, asi deagle nebo johny , fakt nevím
28-06-2017 15:16

caute chcem sa spytat vcera som si kupil za 8€ evip na vsech serveroch ale nejdu tak co s tym
28-06-2017 13:52

https://www.youtu...eWzOtLQfeg https://www.youtu...1qvSvJnkQg , tie dva si radšej zmazal
Poslední přihlášení

Hosti Online8
Užívaté Online1
Registrovaní užívatelé2,642
Nejnovější uživatelCefgil

Legenda: Vedenie, Administrátor, Cs 1.6 Admini, Hl.SA, CS:GO Admin, Moderátor, Maper, TS3 Správce, CheatHunter, AT Minecraft,
Partneři

nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů tvorbamap.cz - Komunita o tvorbě map
CzechCraftTOPlist